Twój koszyk

jest pusty

Regulamin

Właściciel sklepu:
Top-Nar Narzędzia Profesjonalne Sp. J. 
90-619, Łódź, ul. Pogonowskiego 51/53
NIP: 727-013-04-14

Regulamin obowiązujący w sklepie internetowym www.narzedzia-profesjonalne.pl

1. Składanie zamówień.

Ceny w sklepie internetowym są cenami brutto w PLN i zawierają 22% podatku VAT.
Składanie zamówień w naszym sklepie odbywa się poprzez:
·  wypełnienie odpowiednich formularzy zamówienia na stronie internetowej naszego sklepu
·  kontakt telefoniczny z działem handlowym, dostępnym pod numerem +48 42 630 46 49
·  przesłanie zamówienia e-mailem na adres sklep@topnar.pl
·  przesłanie zamówienia faksem na numer +48 42 630 46 49 wew. 21

2. Potwierdzanie zamówień

·  
Każde zamówienie złożone w Sklepie Internetowym narzędzia-profesjonalne.pl musi zostać potwierdzone przez sklep.
·   Potwierdzenie zamówienia dokonywane jest mailowo lub przez pracownika Sklepu w tym samym dniu lub do południa następnego dnia roboczego.
·   Zamówienie może zostać anulowane w przypadku braku możliwości potwierdzenia telefonicznego lub braku odpowiedzi na potwierdzenie wysłane pocztą e-mail w ciągu 5 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia.
Z chwilą potwierdzenia przyjęcia zamówienia dochodzi do zawarcia umowy sprzedaży towaru pomiędzy Nabywcą a Sklepem Internetowym.

3. Warunki płatności.


Do wyboru są następujące formy płatności

- GOTÓWKA PRZY ODBIORZE czyli opłacenie przesyłki przy odbiorze prosto do rąk kuriera dostarczającego przesyłkę.
- PRZEDPŁATA NA KONTO czyli klient wpłaca na konto Top-Nar Narzędzia profesjonalne Sp.j należność za towar.

Zamówiony towar zostaje wysłany bezzwłocznie po odnotowaniu wpływu na konto:
NORDEA BANK POLSKA S. A. Nr. Rachunku: 05-1440 1231 0000 0000 0184 1572

W tytule przelewu prosimy podać imię i nazwisko osoby zamawiającej oraz numer Państwa zamówienia jaki otrzymacie po złożeniu zamówienia.
- ODBIÓR OSOBISTY – klient odbiera zamówiony towar po wcześniejszym uzgodnieniu w siedzibie firmy. Należność za zakupiony towar reguluje w momencie jego odbierania.

4. Warunki dostawy.


 Produkty wysyłane są przez 5 dni roboczych od poniedziałku do piątku. Wysyłki nie są realizowane w soboty i niedziele oraz w święta. Zamówienia traktowane są jako „dzisiejsze” jeśli zostały złożone do godz. 12 dnia roboczego. Zamówienia składane po godzinie 12 traktowane są jako złożone następnego dnia roboczego.
Przesyłka nadana danego dnia roboczego powinna dotrzeć na miejsce następnego dnia roboczego w godz.8-16 (oprócz sobót, niedziel i świąt) Większość zamówień realizujemy w ciągu 1-3 dni roboczych liczonych od daty zapłaty za towar. W zależności od dostępności i popularności produktu czas realizacji może się nieco wydłużyć. W przypadku znacznego wydłużenia czasu realizacji zamówienia klient zostaje o tym powiadamiany telefonicznie. O szczegółowy czas realizacji zamówienia zawsze można zapytać sprzedawcę telefonicznie lub mailem.

5. Koszty przesyłki.

Koszt przesyłki przy zamówieniu o wartości brutto powyżej 800zł ponosi sklep www.narzedzia-profesjonalne.pl. Przy kwocie zamówienia mniejszej niż 800 zł brutto koszt przesyłki w wysokości 19,00 zł brutto ponosi odbiorca (zamawiający). Opłatę doliczamy do wartości całego zamówienia realizowanego jednorazowo. Przy przesyłkach niestandardowych koszty dostawy będą uzgadniane każdorazowo.

6. Odbiór przesyłki

1. Po przyjeździe kuriera należy pokwitować i opłacić przesyłkę(jeśli nie była opłacona wcześniej przelewem). W obecności kuriera sprawdzić jej stan zewnętrzny, rozpakować i sprawdzić stan oraz ilość.
2. Jeżeli wystąpią jakiekolwiek nieprawidłowości typu: uszkodzenia mechaniczne, niezgodność kompletacji, należy zażądać od kuriera sporządzenia protokołu szkody.
W protokole zawrzeć należy:
- informacje o oznaczeniach ostrzegawczych na zewnątrz opakowania( czy były- nalepki “ostrożnie szkło”, “góra dół”, taśma klejąca lub firmowa)
- informacje o zabezpieczeniu przesyłki z zewnątrz i wewnątrz opakowania(karton, wypełnienie)
- informacje o uszkodzeniach(które elementy i w jaki sposób zostały uszkodzone)
3. Zaistniałe zdarzenie należy niezwłocznie zgłosić telefonicznie i przesłać kopię protokołu szkody (fax' em lub pocztą) do nadawcy .

7. Warunki gwarancji.

Wszystkie produkty w sklepie www.narzedzia-profesjonalne.pl posiadają gwarancję. Gwarancja ważna jest wraz z dowodem zakupu ( paragon, faktura ), który należy okazać. Gwarancja i sposób jej realizacji jest zależny od warunków ustalonych przez konkretnego producenta. Precyzyjne warunki gwarancji określone są w karcie gwarancyjnej.

8. Jakość produktów.

Wszystkie sprzedawane w sklepie internetowym www.narzedzia-prfesjonalne.pl produkty są oryginalne, nowe i pełnowartościowe. Pochodzą z legalnych źródeł.

9. Odpowiedzialność sprzedawcy.


Odpowiedzialność firmy Top-Nar Narzędzia Profesjonalne Sp. J.  ogranicza się tylko i wyłącznie do odpowiedzialności za towar. Nie odpowiadamy za szkody pośrednie związanie z opóźnieniem w dostawie bądź niemożliwością dostarczenia zamówionego towaru. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy realizacji zamówienia bez podania przyczyn.

10. Ochrona danych osobowych.

Ujawnienie danych jest całkowicie dobrowolne jednak niezbędne w celu dokonania rejestracji i dokonania zakupów. Wszystkie udostępnione w formularzu rejestracyjnym dane są chronione i wykorzystane przez Top-Nar Narzędzia Profesjonalne Sp. J.  w celu dokonania sprzedaży, wysyłki i zafakturowania zamówionego produktu. Dane korespondencyjne wykorzystamy również do prowadzenia ewidencji klientów i rozesłania informacji promocyjnych dotyczących produktów i sklepu www.narzedzia-profesjonalne.pl . Ujawnione informacje personalne nie będą nigdy przekazane przez Top-Nar Narzędzia profesjonalne Sp. J. osobom trzecim oraz innym firmom. Przekazane nam dane osobowe są traktowane zgodnie z wymaganiami polskiego prawa w zakresie OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH. UWAGA! Na żądanie klienta jego dane osobowe zostaną niezwłocznie usunięte z zasobów Top-Nar Narzędzia profesjonalne Sp. J. a konto w sklepie internetowym www.narzedzia-profesjonalne.pl zostanie zamknięte.

11. Zwroty.

Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów, przysługuje Państwu prawo zwrotu zakupionego towaru w terminie 10 dni od daty jego otrzymania bez podania konkretnej przyczyny. Towar musi być jednak zwrócony w stanie nienaruszonym (oznacza to zachowanie oryginalnego opakowania a narzędzia nie mogą nosić śladów użytkowania). Koszty transportu towaru zwracanego pokrywa osoba kupująca. W przypadku zwrotu prosimy nas najpierw poinformować o tym fakcie droga mailową pod adresem: sklep@topnar.pl

Zwroty prosimy kierować na adres:
Top-Nar Narzędzia Profesjonalne Sp. J. 
90-619, Łódź, ul. Pogonowskiego 51/53

Uwaga! nie przyjmujemy nieuzgodnionych wcześniej paczek za pobraniem!!!

12. Postanowienia końcowe.

W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem mają zastosowanie przepisy kodeksu cywilnego
Wszelkie zamieszczone w www.narzedzia-profesjonalne.pl znaki towarowe i nazwy firmowe należą do prawnych właścicieli.
W sklepie www. narzedzia-profesjonalne.pl zostały umieszczone w celach informacyjnych.
Opisy oraz zdjęcia produktów w sklepie www. narzedzia-profesjonalne.pl mają charakter informacyjny.
Sklep www. narzedzia-profesjonalne.pl nie ponosi odpowiedzialności za zmiany dokonane przez producenta w kompletacji, zmianie kolorystyki oraz za drobne różnice w parametrach urządzeń. Składając zamówienie Nabywca akceptuje powyższy Regulamin.